TOP 4 ZJAWISKOWE POMYSŁY NA WESELNE ATRAKCJE

Wakacje na dobre się rozpoczęły, a wraz z nimi sezon ślubów i wesel.

Większość par decyduje się na datę właśnie latem, ponieważ, mimo że ceny restauracji czy hotelów często są dużo wyższe niż w innych porach roku, znacznie przyjemniej spędza się czas, gdy jest piękna pogoda, świeci słońce i część uroczystości może zostać przeniesiona na zewnątrz.

W związku ze szczytem weselnego sezonu, postanowiliśmy przygotować listę TOP 4 najciekawszych, naszym zdaniem, atrakcji. Wiemy przecież doskonale, że organizacja przyjęcia to nie lada wyzwanie, a dobry DJ czy orkiestra to obecnie za mało, by stworzyć niezapomniane wydarzenie. Pary coraz częściej wymyślają coraz to nowe pomysły, które mają jak najbardziej oczarować gości. Przeczytajcie zatem o tym, co obecnie jest na topie, a jeśli wciąż szukacie pomysłów na własne, zbliżające się wesele, na pewno znajdziecie coś dla siebie :)!

  1. Fotobudka. Od jakiegoś czasu stała się ona prawdziwym weselnym hitem i trzeba przyznać, że jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie przyjęcia. Można wykorzystać element zaskoczenia i w pewnym momencie podczas wesela wprowadzić automat do zdjęć wraz gadżetami i przebraniami, gdzie goście będą wykonywać zwariowane zdjęcia! Najlepsze ujęcia oczywiście to te najbardziej spontaniczne! Dodatkowo można stworzyć księgę gości, która na bieżąco będzie wypełniana wesołymi zdjęciami!
  2. Bańki mydlane. To świetny pomysł na tanią i efektowną atrakcję dla dzieci i dorosłych. Przy nakryciach gości warto postawić małe buteleczki ze ślubnym motywem, w których ukryty będzie mydlany płyn, tworzący niepowtarzalną atmosferę! Bańki można puszczać podczas pierwszego tańca nowożeńców czy w każdym innym, dowolnym momencie wesela.
  3. Weselna strona internetowa. Może nie do końca jest to atrakcja weselna, jednak bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na zaciekawienie i zaimponowanie gościom już na starcie. Ostatnio natknęliśmy się na taki pomysł, gdy znajomi zostali zaproszeni na uroczystość w Wielkiej Brytanii. Zaproszenia rozesłane były pocztą tradycyjną, a oprócz tego Para Młoda stworzyła stronę internetową, na której zawarli wszelkie istotne informacje o ślubie i weselu: datę, informację o prezentach, o dojeździe na wesele, noclegach, atrakcjach przed i po weselu, a także była możliwość potwierdzenia przybycia gości!
  4. Czekoladowa fontanna! To pozycja obowiązkowa i zdecydowanie nasza ulubiona, ponieważ jesteśmy największymi fanami tej słodkiej rozkoszy :). Taka fontanna to prawdziwa królowa wśród weselnych niespodzianek. Wygląda pięknie, a jeszcze lepiej smakuje! Zamawiając tę słodką niespodziankę, będziecie mieć pewność, że każdy wielbiciel czekolady na długo zapamięta Wasze wesele! Warto zaznaczyć, że to właśnie czekolada znana jest jako jeden z najpopularniejszych afrodyzjaków i dostarcza do organizmu tzw. „hormon miłości”. Poza tym czekolada dostarcza dużą ilość kalorii, a zatem także energii do działania i tańców do białego rana! Czyż czekolada nie jest więc idealna na wesele?

food-993503_1920

Dodaj komentarz