Wesele w rytmie czekolady

Kto z Was lubi czekoladę tak bardzo, że chętnie uhonorował by ją mianem motywu przewodniego na swoim weselu? Czekolada smakuje obłędnie, wspaniale pachnie, a już sam jej widok potrafi poprawić humor.

Numerem jeden będzie tort weselny, który w czekoladowej polewie prezentuje się wyjątkowo kusząco. Ale jest jeszcze kilka miejsc, gdzie czekolada może popłynąć, dosłownie, strumieniem.

Oprócz tortu czekolada świetnie sprawdzi się jako składnik weselnych słodkości. Domowe babeczki, eleganckie pralinki i słodki bar z czekoladowym menu będą rozkoszą dla podniebienia. Jeżeli rodzajów czekoladowych pralinek, galaretek, groszków jest wiele, koniecznie podpiszcie je, aby ułatwić gościom wybór.

Od kilku lat niezmienną popularnością cieszą się czekoladowe fontanny. Wypożyczony sprzęt można ustawić w centralnym miejscu sali i zaprosić gości na słodki poczęstunek.

Maczane w czekoladowym strumieniu owoce, biszkopty, bakalie smakują wybornie, są fajną atrakcją i ciekawym urozmaiceniem menu.

Czekolada może również powitać Waszych gości. Ułożone na talerzach lub przy nakryciach małe paczuszki z pralinkami, czekoladowe lizaki, woreczki z migdałami w polewie to świetny pomysł na okazanie weselnikom wdzięczności za przybycie. Podziękowaniem może być również tabliczka czekolady z waszymi imionami na opakowaniu lub wytłoczonymi w masie.

cz

 

Dodaj komentarz