SUKIENKI Z CZEKOLADY

Doroczne targi czekolady w Paryżu mają pewną niezwykłą tradycję. Co roku piękne kobiety pojawiają się tam w czekoladowych kreacjach. Każdy liczący się producent czekolady marzy, aby i jego kreacje znalazły się właśnie na tym pokazie. Czekoladowa garderoba zaprojektowana jest przez profesjonalnych projektantów, a efekty są oszałamiające!

Czekoladowe suknie nie nadają się chyba jednak za bardzo do chodzenia. Oczywiście zdjęcie sukienek nie jest wcale proste. Najłatwiejszym sposobem na pozbycie się czekoladowej kreacji jest jej zjedzenie J

Wielkie czekoladowe sukienki projektowane i zakładane są tylko raz do roku, ale miłośnicy czekoladowych niezwykłości podobne figury z czekolady mogą znaleźć do kupienia w Internecie, albo uformować sami ze specjalnej formowalnej czekolady.

PRZEPIS NA FORMOWALNĄ CZEKOLADĘ:

Składniki:

50 g czekolady
23 g miodu

Oraz dodatkowo przezroczysta folia kuchenna

Czekoladę rozpuszczamy i łączymy z podgrzanym miodem. Mieszamy do uzyskania jednolitej masy. Masę wylewamy na folię i rozprowadzamy tak, aby uzyskać cienki placek i zostawiamy na 12 godzin do stężenia. Tak powstała masa czekoladowa może zostać uformowana przez nas w co tylko chcemy.

SMACZNEGO!

Dodaj komentarz